Par mums Autoserviss Autodiagnostika Autoveikals Kontakti
    news

Jaunums: trīsasu piekabe ar tentu

 

Pēdējā laikā pārvadātāju vidū īpašu popularitāti iemantojuši lielas tilpības autovilcieni, jo katrs saimnieks  cenšas visefektīvāk izmantot savas autoparka resursus. Mono-Transserviss piedāvā šādu sastāvu vairākus variantus. Viens no tiem – ar trīsasu piekabi ar tentu.

 

Šāda piekabe sakabē ar automašīnu ar tenta virsbūvi sastāda autovilcienu ar garumu 24 m un ar kopējo iekraušanas tilpumu līdz 160 kubikmetriem.

Piekabe ir paredzēta vieglu, bet apjomīgu kravu pārvadāšanai. Tās garums var būt no 12 līdz 13,6 metriem, atkarīgi no automašīnas garuma, un kravnesība – līdz 16-17 tonnām.

 

Piekabe ir aprīkota ar BPW 9-tonnu asīm, BPW pagriežamo galdu un dīsteli, WABCO bremžu sistēmu (iekļaujot EBS-sistēmu un  energoakumulatorus), rīteņiem 385/55 R 19,5 ar Continental riepām, sānu drošības konstrukcijām no anodētā alumīnija ar paceļamiem kronšteiniem no nerūsējošā tērauda. Papildus, uz katras piekabes bez maksas tiek uzstādīta instrumentu kaste ar slēdzeni.

 

Bez tām, pēc klienta vēlēšanās, piekabi var aprīkot ar paceļamajiem statņiem, kuri regulē piekabes augstumu virs 4 metriem un palielina iekraušanas tilpumu.

 

 

 
« « back
 

Created by ART DESIGN STUDIO  HOME  e-mail  Latviski  Russian  In English