Par mums Autoserviss Autodiagnostika Autoveikals Kontakti
    news

Jaunums: lielas ietilpības autovilcieni

 

Ekonomiskums un praktiskums tieši pēc šiem faktoriem vadās pārvadātāji, atjaunojot un paplašinot savu autoparku.

Mūsu speciālisti komerctransporta tirgum izstrādājuši un sākuši ražot veselu virkni dažādu piekabju variantu ar kravas telpas tilpumu no 116 līdz 190 kubikmetriem, kas paver iespēju pārvadāt lielgabarīta kravas. Situācijā, kad ass slodzes ir stingri ierobežotas, piekabes garumam var būt izšķirīga nozīme transporta kompānijas kravu apgrozījuma palielināšanā.

 

Pamatojoties uz 2002.gadā jau iekarojušā tandēma” (tenta kravas kaste + centrālasu piekabe) modeli, kuram savukārt ir trīs varianti, kas atšķiras ar automašīnas un piekabes garumu, mēs izstrādājām tādus autovilciena variantus kā trīsasu puspiekabe MEGA (ar sakabes pirksta augstumu 950 un 1 050 mm) un centrālasu piekabe CD1251.  Ar puspiekabes standartgarumu 13,6 m un centrālasu piekabes saīsināto 6,77 m variantu šāds autovilciens atbilst „Skandināvijas standartam”, kas ir 24 metri, un var pārvadāt līdz 160 kubikmetriem kravas. Centrālasu piekabei ir iespējami vairāki varianti – ar dažādu asu skaitu, ar dažādu karkasa un statņu tipiem.

Mūsu konstruktoru izstrādnes ļauj regulēt kravas kastes augstumu. Piemēram, puspiekabes MEGA un piekabes CD1251 augstumu palielinot par 150 mm, sakabes kubatūra palielinās līdz 178,5 kubikmetriem! Liela priekšrocība ir iespēja piekabi aprīkot ar  speciālas konstrukcijas karkasu ar teleskopiskajiem statņiem, kas paver iespēju tās augstumu ar vienkāršas palīgierīces palīdzību mainīt no ārpuses pat pēc kravas iekraušanas un noplombēšanas.

Jaunākā mūsu konstruktoru izstrādne ir autovilciens, ko veido automašīna ar tenta kravas kasti un trīsasu piekabe. Trīsasu piekabe domāta tā dēvēto vieglu kravu, t.i. liela apjoma kravu ar nelielu svaru, pārvadāšanai.

Vēl viens autovilciena „skandināvu variants”, kas jau sen apliecinājis sevi no vislabākās puses un ieguvis stabilu nišu Ziemeļeiropas tirgū, ir automašīna ar tenta kravas kasti sakabē ar četrasu piekabi. Tā ir unikāla piekabe, kuras galvenā priekšrocība ir paaugstināta izturība, ko nodrošina četras asis. Turklāt automobili ar kravas kasti var izmantot sakabē ar četrasu vai trīsasu piekabi vai ar centrālasu piekabi.

 

Mēs gaidām Jūs mūsu ofisā Rīgā, Katlakalna ielā 1, lai atrastu Jūsu firmas autoparkam optimāli piemērotu variantu!

 

 

   

 

 
« « back
 

Created by ART DESIGN STUDIO  HOME  e-mail  Latviski  Russian  In English