Par mums Autoserviss Autodiagnostika Autoveikals Kontakti
    news

Īpašs piedāvājums no MONO-TRANSSERVISS

 

 

Smagi ceļu apstākļi valstīs, kur mēs realizējam savu produkciju diktē pievērst īpašo uzmanību piekabju tehnikas konstrukcijas un sevišķi ritošās daļas izturībai. Tāpēc mūsu puspiekabju aprīkošanai mēs izmantojam (lietojam) speciālas asis BPW ECO-Plus, kas atbilst Heavy Duty kategorijai un ko ražotājs – kompānija BPW – iesaka lietot sevišķi smagos ceļa un bezceļa ekspluatācijas apstākļos.

Šīs kategorijas asis ir ievērojami dārgākas par parastajām, kas pats par sevi saprotams, paaugstina puspiekabes ražošanas pašizmaksu. Taču mēs, rēķinoties ar savu pircēju interesēm, necenšamies paaugstināt cenu ar speciālajām asīm aprīkotajai tehnikai.

Atšķirībā no sērijveida analogiem šīm asīm ir vairākās vērā ņemamas priekšrocības:

 • paaugstinātas izturības amortizatori ar jaunas
  konstrukcijas skrūves blīvslēgiem;
 • pastiprināta balstplātne (1/51 mm agrāko 1/46 vietā);
 • pastiprināta ass sija (120/15 mm standarta 120/10 mm vietā);
 • platāks pneimospilvens (riteņu balstiekārta) – līdz 360 mm parasto 300 mm vietā.

Svarīgi ir tas, ka ražotājs – kompānija BPW – savām Heavy Duty kategorijas asīm dod triju gadu garantiju. Pēdējā laikā Centrālajā Eiropā un Austrumeiropā strauji attīstās BPW servisa staciju un rezerves daļu reģionālo noliktavu tīkls. Arī mēs esam viens no servisiem, kas apkalpo BPW asis, un mūsu firmas veikalā vienmēr var iegādāties BPW produkciju.

Pastiprinātās BPW ass tehniskajai apkopei un remontam nav vajadzīgi speciāli instrumenti, apkopes un remonta darbu laiks ir ievērojami saīsināts. Riteņus, bremžu trumuļus, rumbu ar gultņiem demontē ar centrālā vītņsavienojuma palīdzību, kā rezultātā, piemēram, bremžu uzliku nomaiņai nepieciešamais laiks saīsināts par 50%.

Asīm netiek lietotas nekādas nestandarta detaļas – visas detaļas un gultņi atbilst ISO un DIN standartiem un plaši tiek piedāvāti pārdošanā (tai skaitā MONO-Transseviss firmas veikalā). Heavy Duty kategorijas BPW asu tehniskās apkopes intervāls palielināts līdz 500 tūkst. km nobraukumam jeb trim gadiem, kas nerada problēmas ekspluatācijas gaitā.

 

 

 
« « back
 

Created by ART DESIGN STUDIO HOME e-mail Latviski Russian In English