Par mums Autoserviss Autodiagnostika Autoveikals Kontakti
    news

ROAD SHOW Ukrainā

 

 

Šā gada jūlijā vācu kompānija BPW – visā pasaulē labi pazīstams piekabju tehniskas asu ražotājs – uzaicināja MONO-TRANSSERVISS piedalīties akcijā BPW ROAD SHOW, kas notika Ukrainā. Akcijas laikā, kas turpinājās vairāk nekā mēnesi, īpaša uzmanība tika pievērsta piekabju un puspiekabju ekspluatācijas problēmām.

Dalība BPW ROAD SHOW deva mums iespēju parādīt Ukrainas autopārvadātājiem savu produkciju, kuras izturību un kvalitāti ilggadējas ekspluatācijas apstākļos jau pārbaudījuši un pienācīgi novērtējuši gan Latvijas, gan Krievijas pārvadātāji.

Akcijā demonstrētā puspiekabe, tāpat kā visas citas MONO-Transserviss ražotās puspiekabes, ko izmanto Baltijas valstu un tuvējo ārvalstu autopārvadājumu tirgū, ir speciāli aprīkotas padarot tās īpaši izturīgas. Atšķirībā no Rietumu piekabju tehnikas ražotājiem, mēs esam viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas rūpējas par to, lai tehnika būtu piemērota ekspluatācijai īpaši smagos apstākļos – mūsu daudz cietušajos ceļos.

Līdztekus tam, ka ievērojami ir pastiprināta puspiekabju konstrukcija, tām tiek izmantotas speciālas BPW ECO-Plus asis, kas atbilst Heavy Duty kategorijai un ko ražotājs – kompānija BPW – iesaka lietot sevišķi smagos ceļa un bezceļa ekspluatācijas apstākļos.

Šīs kategorijas asis ir ievērojami dārgākas par parastajām, kas pats par sevi saprotams, paaugstina puspiekabes ražošanas pašizmaksu. Taču mēs, rēķinoties ar savu pircēju interesēm, necenšamies paaugstināt cenu ar speciālajām asīm aprīkotajai tehnikai.

 

 

 
« « back
 

Created by ART DESIGN STUDIO  HOME  e-mail  Latviski  Russian  In English