Par mums Autoserviss Autodiagnostika Autoveikals Kontakti
    Par mums

SIA "MONO-TRANSSERVISS" ir dibināta 1991.gadā kā piekabju un puspiekabju ražošanas uzņēmums.
Šobrīd "MONO-TRANSSERVISS" veiksmīgi strādā kā Latvijas, tā arī ārzemju tirgū. Mūsu prečzīme ir labi pazīstama Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Igaunijā, Lietuvā un citās valstīs, uz kurām mēs eksportējam mūsu produkciju, kuras klāstā ietilpst vairāk nekā 30 nosaukumu. Uz šo brīdi "MONO-TRANSSERVISS" ir izgatavojusi 3000 piekabju tehnikas vienības.
Jau vairākus gadus mēs cieši sadarbojamies ar kompānijām "SAF", "BPW", "WABCO", un citām.
Visai "MONO-TRANSSERVISS" produkcijai ir nacionālā un starptautiskā tipa apstiprinājuma sertifikāti. 1999.gadā kompānija sertificēja ražošanas procesu pēc ISO 9002.

Jaunas un modernas ražošanas iekārtas un kvalificēts personāls ļauj piedāvāt mūsu klientiem kvalitatīvu un konkurētspējīgu produktu.
Mūsu firmas autoservisa centrs Rīgā, Katlakalna ielā 1, veic mūsu produkcijas garantijas apkopi, kā arī Jūsu autoparka tekošo remontu. Mēs arī veicam kravas autotransporta, piekabju un puspiekabju jebkuras sarežģītības avārijas remontus.

"MONO-TRANSSERVISS" teritorijā strādā automazgātava, kura ir speciāli aprīkota kravas autotransporta līdzekļu mazgāšanai, tajā skaitā autobusu un autovilcienu apkalpošanai.
Firmas "MONO-TRANSSERVISS" veikalā Jūs varat iegādāties vai pasūtīt rezerves daļas Jūsu autotransportam.

Piedāvājam daudzfunkciju diagnostikās centra pakalpojumus, kur apkalpo kā kravas automašīnas, tā arī autobusus, puspiekabes un autovilcienus. Ce
ntrs ir aprīkots ar bremžu stendu bremzēšanas sistēmas pārbaudei un regulēšanai, spēļu detektoru stūrējamo riteņu uzstādes leņķu un asu novietojuma pareizības kontrolei, dūmainības mērītāju un lukturu regulēšanas iekārtu. Diagnostikas centrs nodrošina produkcijas galapārbaudi un noregulēšanu pirms nodošanas klientam, ka arī sniedz mūsu klientiem nepieciešamo palīdzību un konsultācijas.

Kopš dibināšanas
"MONO-TRANSSERVISS"pastāvīgi attīstās. Mēs cieši sadarbojamies ar lielākajiem kravas autotransporta dīleriem - SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES BENZ, MAN, RENAULT, IVECO - piedāvājot autopārvadātājiem nokomplektēt izvelēto automobili ar mūsu izgatavotajām piekabēm, puspiekabēm un dažādu veidu virsbūvēm.

Mūsu firmas sadarbība ar starptautiskajām kompānijām SCANIA CREDIT, VOLVO FINANCIAL SERVICES un citām finanšu kompānijām atļauj piedāvāt mūsu klientiem iegādāties MONO-TRANSSERVISS tehniku
uz līzinga ar izdevīgiem maksājuma noteikumiem.

 


 

 

Created by ART DESIGN STUDIO  HOME  e-mail  Latviski  Russian  In English